Верифицированный профиль
12
Лет опыта
2
Месяца на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
19
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
38
Последний визит на сайт
3 дня назад
ТОВ «АН БРОДВЕЙ» —провідне агентство нерухомості м.Чернігів, яке вже 13 років допомагає людям знаходити ідеальне житло та вигідно інвестувати в нерухомість.

Нашідосягнення: Переможець загальнонаціональних конкурсів у сфері нерухомості. Володар численних професійних нагород та відзнак за якість сервісу. 13 років успішного досвіду на ринку Чернігова та області.

Ми— команда професіоналів, які люблять свою справу. Наша місія — надавати сервіс найвищого рівня, базуючись на довірі та інноваційних підходах до продажу нерухомості.

Портфолио реализованных объектов (8)

  • продано
    БРОДВЕЙ
    7 000 $
    137 $/м²

    Озерна

    БЕЗ КОМИССИИ
    51 / 20 / 5 м²
    2 этажа
    5 сот
    3 комнаты
    2 нед. назад
    Продається дача в Березанці, СТ «Динамо». Земельна ділянка 5.1 соток, не приватизована. Будинок цегляний, двоповерховий із загальною площею 51,1 м2. На першому поверсі розташовані веранда, кухня з грубкою та велика кімната з каміном. На другому поверсі простора кімната з виходом на балкон. Всі меблі та техніка залишаються. На території є туалет, невелика споруда для інвентарю та багато плодових дерев та кущів. Є заїзд для авто. Вода- сезонний полив. Є можливість зробити свою скважину. Дача знаходиться недалеко від дороги. За більш детальною інформацією та для перегляду телефонуйте
  • продано
    БРОДВЕЙ
    13 500 $
    190 $/м²

    Масановская ул. (Галана)

    БЕЗ КОМИССИИ
    71 / 45 / 8 м²
    1 этаж
    10 сот
    3 комнаты
    2 нед. назад
    Продаж окремого будинку в районі Масани. Потребує ремонту. Комунікації: електрика, централізоване водопостачання, газ, є груба. Земельна ділянка 10 соток, не приватизована. Є заїзд для авто. На території є господарська споруда з банею. За більш детальною інформацією, телефонуйте.
  • продано
    БРОДВЕЙ
    140 000 $
    252 $/м²

    Шевченко ул., 3

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    555 м²
    1 мес. назад
    Продається об‘єкт нерухомості в смт. Куликівка, а саме нежитлова будівля 554,6 кв. м , склад (ангар) 570,2 кв.м , гараж 123,6 кв. м. Об‘єкт нерухомості розташований на приватизованій земельній ділянці 0,3685 га. Цільове призначення земельної ділянки для виробничо- комерційного використання. Даний об‘єкт можливо використовувати як для виробництва так і для здачі в оренду. Місце розташування в центрі містечка. Розміщення будівель зроблено так, що є просторий двір для автотранспорту, зберігання матеріалів, розширення виробничої зони , тощо. Територія даного об‘єкту огороджена. Відремонтовано фасад нежитлової будівлі. Частково поміняні вікна на м/п. Вода централізована. Опалення на даний час тве...
  • продано
    БРОДВЕЙ
    45 500 $
    801 $/м²

    Красная ул., 6

    БЕЗ КОМИССИИ
    57 / 38 / 12 м²
    2 этажа
    8 сот
    2 комнаты
    1 мес. назад
    Продам житловий будинок на приватизованій земельній ділянці площею 0.08 га. Зручне та тихе місцерозташування, район вул. Любецька. Будинок двоповерховий, цегляний, утеплений та общитий сайдингом. Загальна площа 56.8м2. На території є частини будинку, площею 37.7м2., льох, бесідка, молодий сад та багато квітів. Купуючи даний об"єкт, ви отримуєте два повницінних житла! За більш детальною інформацією, телефонуйте!
  • продано
    БРОДВЕЙ
    26 500 $
    646 $/м²

    77-й Гвардейской Дивизии просп. (Рокоссовского), 39

    БЕЗ КОМИССИИ Левка Лукьяненко
    2 комнаты
    41 / 26 / 5 м²
    этаж 5 из 5
    1973 год постройки
    2 мес. назад
    Нова пропозиція! Продається двокімнатна квартира по вулиці Левка Лукьяненка 39 , ЦНАП ! Загальна площа -41 м2 , дві кімнати 12 м2 та 14,4 м2, кухня -5,3 м2, роздільний сан. вузол! Квартира в охайному стані ! Залишаються меблі ! Будинок цегляний , квартира тепла! Дуже гарне розташування будинку, все необхідне для комфортного проживання поряд !
  • продано
    БРОДВЕЙ
    28 500 $
    633 $/м²

    77-й Гвардейской Дивизии просп. (Рокоссовского), 34

    БЕЗ КОМИССИИ Левка Лукьяненко
    2 комнаты
    45 / 30 / 6 м²
    этаж 4 из 5
    1975 год постройки
    2 мес. назад
    Продається 2-кімнатна квартира в гарному районі (пр-т Левка Лукʼяненка). Квартира тепла, не кутова, розташована на 4 поверсі 5-поверхового панельного будинку. Загальна площа 45 м2 Продаж з меблями і технікою. Є лічильники на воду та світло. Поруч вся необхідна інфраструктура: школи, дитячі садки, магазини, кафе. Транспортна розвʼязка в будь-яку точку міста. Телефонуйте для отримання додаткової інформації та організації перегляду!
  • продано
    БРОДВЕЙ
    41 000 $
    858 $/м²

    1-й Гвардейской Армии ул., 10

    БЕЗ КОМИССИИ єВідновлення Відеотур Центр
    2 комнаты
    48 / 29 / 7 м²
    этаж 7 из 9
    2 мес. назад
    Продам затишну двокімнатну квартиру біля Градецького. При проведенні ремонту в квартирі використовувались якісні та екологічно чисті матеріали. Зокрема, всі віконні блоки виготовлено з натуральної деревини з двокамерним склопакетом та єврофурнітурою, на підлозі — паркет і з ясеня, дверні блоки також із ясеня. Замінено всю електропроводку та сантехніку. Завдяки тому, що весь будинок утеплений, квартира взимку дуже тепла, а влітку зберігає комфортну температуру. Балкон засклений та обшитий деревом. Встановлено якісні броньовані вхідні двері. Будинок має дуже зручне розташування: гарна транспортна розв’язка, поруч магазини, ринок, школа та парк. За додатковою інформацією телефонуйте. Перегляд з...
  • продано
    БРОДВЕЙ
    36 000 $
    756 $/м²

    Космонавтов ул., 8

    БЕЗ КОМИССИИ єВідновлення Левка Лукьяненко
    2 комнаты
    48 / 33 / 6 м²
    этаж 5 из 5
    1978 год постройки
    2 мес. назад
    Продаж 2-кімнатної квартири по вул. Космонавтів (розглядаємо продаж під є-відновлення). Заг. площа 47,6 м2. Квартира в гарному жилому стані, тепла, не кутова, розташована на 5 поверсі 5-поверхового будинку. (дах не протікає). Серед переваг: Меблі залишаються новим власникам, є велика шафа-купе під гардеробну. Всюди встановлені м/п вікна, гарні та надійні вхідні двері. Встановлено бойлер. Є лічильники на воду та світло. З документами все в порядку, готові до угоди. За додатковою інформацією та записом на перегляд телефонуйте!
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?