Верифікований профіль
12
Років досвіду
2
Місяці на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
19
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
38
Останній візит на сайт
3 дні тому
ТОВ «АН БРОДВЕЙ» —провідне агентство нерухомості м.Чернігів, яке вже 13 років допомагає людям знаходити ідеальне житло та вигідно інвестувати в нерухомість.

Нашідосягнення: Переможець загальнонаціональних конкурсів у сфері нерухомості. Володар численних професійних нагород та відзнак за якість сервісу. 13 років успішного досвіду на ринку Чернігова та області.

Ми— команда професіоналів, які люблять свою справу. Наша місія — надавати сервіс найвищого рівня, базуючись на довірі та інноваційних підходах до продажу нерухомості.

Портфоліо реалізованих об’єктів (8)

  • продано
    БРОДВЕЙ
    7 000 $
    137 $/м²

    Озерна

    БЕЗ КОМІСІЇ
    51 / 20 / 5 м²
    2 поверхи
    5 сот
    3 кімнати
    2 тиж. тому
    Продається дача в Березанці, СТ «Динамо». Земельна ділянка 5.1 соток, не приватизована. Будинок цегляний, двоповерховий із загальною площею 51,1 м2. На першому поверсі розташовані веранда, кухня з грубкою та велика кімната з каміном. На другому поверсі простора кімната з виходом на балкон. Всі меблі та техніка залишаються. На території є туалет, невелика споруда для інвентарю та багато плодових дерев та кущів. Є заїзд для авто. Вода- сезонний полив. Є можливість зробити свою скважину. Дача знаходиться недалеко від дороги. За більш детальною інформацією та для перегляду телефонуйте
  • продано
    БРОДВЕЙ
    13 500 $
    190 $/м²

    Масанівська вул. (Галана)

    БЕЗ КОМІСІЇ
    71 / 45 / 8 м²
    1 поверх
    10 сот
    3 кімнати
    2 тиж. тому
    Продаж окремого будинку в районі Масани. Потребує ремонту. Комунікації: електрика, централізоване водопостачання, газ, є груба. Земельна ділянка 10 соток, не приватизована. Є заїзд для авто. На території є господарська споруда з банею. За більш детальною інформацією, телефонуйте.
  • продано
    БРОДВЕЙ
    140 000 $
    252 $/м²

    Тараса Шевченка вул., 3

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    555 м²
    1 міс. тому
    Продається об‘єкт нерухомості в смт. Куликівка, а саме нежитлова будівля 554,6 кв. м , склад (ангар) 570,2 кв.м , гараж 123,6 кв. м. Об‘єкт нерухомості розташований на приватизованій земельній ділянці 0,3685 га. Цільове призначення земельної ділянки для виробничо- комерційного використання. Даний об‘єкт можливо використовувати як для виробництва так і для здачі в оренду. Місце розташування в центрі містечка. Розміщення будівель зроблено так, що є просторий двір для автотранспорту, зберігання матеріалів, розширення виробничої зони , тощо. Територія даного об‘єкту огороджена. Відремонтовано фасад нежитлової будівлі. Частково поміняні вікна на м/п. Вода централізована. Опалення на даний час тве...
  • продано
    БРОДВЕЙ
    45 500 $
    801 $/м²

    Червона вул., 6

    БЕЗ КОМІСІЇ
    57 / 38 / 12 м²
    2 поверхи
    8 сот
    2 кімнати
    1 міс. тому
    Продам житловий будинок на приватизованій земельній ділянці площею 0.08 га. Зручне та тихе місцерозташування, район вул. Любецька. Будинок двоповерховий, цегляний, утеплений та общитий сайдингом. Загальна площа 56.8м2. На території є частини будинку, площею 37.7м2., льох, бесідка, молодий сад та багато квітів. Купуючи даний об"єкт, ви отримуєте два повницінних житла! За більш детальною інформацією, телефонуйте!
  • продано
    БРОДВЕЙ
    26 500 $
    646 $/м²

    Левка Лук'яненка просп. (Рокоссовського), 39

    БЕЗ КОМІСІЇ Левка Лук'яненка
    2 кімнати
    41 / 26 / 5 м²
    поверх 5 з 5
    1973 рік побудови
    2 міс. тому
    Нова пропозиція! Продається двокімнатна квартира по вулиці Левка Лукьяненка 39 , ЦНАП ! Загальна площа -41 м2 , дві кімнати 12 м2 та 14,4 м2, кухня -5,3 м2, роздільний сан. вузол! Квартира в охайному стані ! Залишаються меблі ! Будинок цегляний , квартира тепла! Дуже гарне розташування будинку, все необхідне для комфортного проживання поряд !
  • продано
    БРОДВЕЙ
    28 500 $
    633 $/м²

    Левка Лук'яненка просп. (Рокоссовського), 34

    БЕЗ КОМІСІЇ Левка Лук'яненка
    2 кімнати
    45 / 30 / 6 м²
    поверх 4 з 5
    1975 рік побудови
    2 міс. тому
    Продається 2-кімнатна квартира в гарному районі (пр-т Левка Лукʼяненка). Квартира тепла, не кутова, розташована на 4 поверсі 5-поверхового панельного будинку. Загальна площа 45 м2 Продаж з меблями і технікою. Є лічильники на воду та світло. Поруч вся необхідна інфраструктура: школи, дитячі садки, магазини, кафе. Транспортна розвʼязка в будь-яку точку міста. Телефонуйте для отримання додаткової інформації та організації перегляду!
  • продано
    БРОДВЕЙ
    41 000 $
    858 $/м²

    Національної Гвардії вул., 10

    БЕЗ КОМІСІЇ єВідновлення Відеотур Центр
    2 кімнати
    48 / 29 / 7 м²
    поверх 7 з 9
    2 міс. тому
    Продам затишну двокімнатну квартиру біля Градецького. При проведенні ремонту в квартирі використовувались якісні та екологічно чисті матеріали. Зокрема, всі віконні блоки виготовлено з натуральної деревини з двокамерним склопакетом та єврофурнітурою, на підлозі — паркет і з ясеня, дверні блоки також із ясеня. Замінено всю електропроводку та сантехніку. Завдяки тому, що весь будинок утеплений, квартира взимку дуже тепла, а влітку зберігає комфортну температуру. Балкон засклений та обшитий деревом. Встановлено якісні броньовані вхідні двері. Будинок має дуже зручне розташування: гарна транспортна розв’язка, поруч магазини, ринок, школа та парк. За додатковою інформацією телефонуйте. Перегляд з...
  • продано
    БРОДВЕЙ
    36 000 $
    756 $/м²

    Космонавтів вул., 8

    БЕЗ КОМІСІЇ єВідновлення Левка Лук'яненка
    2 кімнати
    48 / 33 / 6 м²
    поверх 5 з 5
    1978 рік побудови
    2 міс. тому
    Продаж 2-кімнатної квартири по вул. Космонавтів (розглядаємо продаж під є-відновлення). Заг. площа 47,6 м2. Квартира в гарному жилому стані, тепла, не кутова, розташована на 5 поверсі 5-поверхового будинку. (дах не протікає). Серед переваг: Меблі залишаються новим власникам, є велика шафа-купе під гардеробну. Всюди встановлені м/п вікна, гарні та надійні вхідні двері. Встановлено бойлер. Є лічильники на воду та світло. З документами все в порядку, готові до угоди. За додатковою інформацією та записом на перегляд телефонуйте!
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?